Raad

CDA

Fractie informatie

Logo van CDA
Aantal zetels op 31-12-2014
7

Leden

Foto van Arjan Noorthoek Arjan Noorthoek (raadslid, fractievoorzitter) vanaf 27-03-2014
Foto van Arjen Draisma Arjen Draisma (raadslid) vanaf 27-03-2014
Foto van Ko Droogers Ko Droogers (raadslid) tot 27-03-2014
Foto van Henny Ekelschot Henny Ekelschot (raadslid)
Foto van Marco Hollemans Marco Hollemans (raadslid) vanaf 27-03-2014
Foto van Cok Hoogerbrugge Cok Hoogerbrugge (raadslid) tot 27-03-2014
Foto van Bernard de Jong Bernard de Jong (raadslid) tot 27-03-2014
Foto van Job van Meijeren Job van Meijeren (raadslid) vanaf 27-03-2014
Foto van Jos van Riet Jos van Riet (raadslid) tot 27-03-2014
Foto van Vera Streng Vera Streng (raadslid)
Foto van Jolanda Verdoold-Vroedsteijn Jolanda Verdoold-Vroedsteijn (commissielid / fractieassistent)
 

Lijst van der Does

Fractie informatie

Logo van Lijst van der Does
Aantal zetels op 31-12-2014
3

Leden

Foto van Jaap van der Does Jaap van der Does (raadslid, fractievoorzitter)
Foto van Chris van Iersel Chris van Iersel (raadslid) vanaf 27-03-2014
Foto van Monique Kingma Monique Kingma (raadslid) vanaf 27-03-2014
Foto van Frans van de Geest Frans van de Geest (commissielid / fractieassistent) vanaf 24-04-2014
Foto van Gerard van Kesteren Gerard van Kesteren (commissielid / fractieassistent) vanaf 25-09-2014
Foto van Christel Postma-Van Iersel Christel Postma-Van Iersel (commissielid / fractieassistent) vanaf 24-04-2014
Foto van Marc Rijnders Marc Rijnders (commissielid / fractieassistent) tot 06-03-2014
 

Progressief Woerden

Fractie informatie

Logo van Progressief Woerden
Aantal zetels op 31-12-2014
4

Leden

Foto van Marieke van Noort Marieke van Noort (raadslid, fractievoorzitter) vanaf 27-03-2014
Foto van Rachid Abarkane Rachid Abarkane (raadslid) tot 27-03-2014
Foto van Wim van Geelen Wim van Geelen (raadslid) tot 27-03-2014
Foto van Jelle IJpma Jelle IJpma (raadslid) vanaf 27-03-2014
Foto van Loukmane Issarti Loukmane Issarti (raadslid) vanaf 27-03-2014
Foto van Rinus Tersteeg Rinus Tersteeg (raadslid) tot 27-03-2014
Foto van Ron Verbeij Ron Verbeij (raadslid) tot 27-03-2014
Foto van Jelmer Vierstra Jelmer Vierstra (raadslid) vanaf 27-03-2014
Foto van Coby Franken Coby Franken (commissielid / fractieassistent) vanaf 24-04-2014
Foto van Frans Gottmer Frans Gottmer (commissielid / fractieassistent) tot 27-03-2014
Foto van Alian de Jong Alian de Jong (commissielid / fractieassistent) vanaf 24-04-2014
Foto van Gerard van der Lit Gerard van der Lit (commissielid / fractieassistent) vanaf 24-04-2014
 

ChristenUnie-SGP

Fractie informatie

Logo van ChristenUnie-SGP
Aantal zetels op 31-12-2014
4

Leden

Foto van Simon Brouwer Simon Brouwer (raadslid, fractievoorzitter)
Foto van Henk van Dam Henk van Dam (raadslid)
Foto van Henk van der Griendt Henk van der Griendt (raadslid) vanaf 25-09-2014
Foto van Leon de Wit Leon de Wit (raadslid)
Foto van Eric de Jonge Eric de Jonge (commissielid / fractieassistent)
Foto van Lieke van Rootselaar Lieke van Rootselaar (commissielid / fractieassistent) tot 25-09-2014
Foto van Marjoke Verschelling-Hartog Marjoke Verschelling-Hartog (commissielid / fractieassistent)
 

STERK Woerden

Fractie informatie

Logo van STERK Woerden
Aantal zetels op 31-12-2014
2

Leden

Foto van Elias Bom Elias Bom (raadslid, fractievoorzitter)
Foto van Wout den Boer Wout den Boer (raadslid) vanaf 24-04-2014
Foto van Ane van Ekeren Ane van Ekeren (raadslid) tot 27-03-2014
Foto van Gerard Olthof Gerard Olthof (raadslid) tot 27-03-2014
Foto van Annette Ambagtsheer-Bannink Annette Ambagtsheer-Bannink (commissielid / fractieassistent)
Foto van Janet Buerman Janet Buerman (commissielid / fractieassistent)
Foto van Frits Huls Frits Huls (commissielid / fractieassistent) tot 06-11-2014
Foto van José Kuipers-Pelzer José Kuipers-Pelzer (commissielid / fractieassistent) tot 27-03-2014
Foto van Rianne Vrolijk Rianne Vrolijk (commissielid / fractieassistent) vanaf 06-11-2014
 

D66

Fractie informatie

Logo van D66
Aantal zetels op 31-12-2014
6

Leden

Foto van George Becht George Becht (raadslid, fractievoorzitter)
Foto van Heerd Jan Hoogeveen Heerd Jan Hoogeveen (raadslid, fractievoorzitter)
Foto van Saskia van Altena Saskia van Altena (raadslid) vanaf 27-03-2014
Foto van Tom Boersma Tom Boersma (raadslid) vanaf 24-04-2014
Foto van Geert Jan Eissens Geert Jan Eissens (raadslid)
Foto van Ruud Niewold Ruud Niewold (raadslid) vanaf 27-03-2014
Foto van Barbara Romijn-Ansink Barbara Romijn-Ansink (raadslid) tot 27-03-2014
Foto van Thijs van den End Thijs van den End (commissielid / fractieassistent) vanaf 24-04-2014
Foto van Jacko de Kort Jacko de Kort (commissielid / fractieassistent) vanaf 28-05-2014
Foto van Alicja Verhagen Alicja Verhagen (commissielid / fractieassistent) tot 27-03-2014
 

VVD

Fractie informatie

Logo van VVD
Aantal zetels op 31-12-2014
3

Leden

Foto van Stefan van Hameren Stefan van Hameren (raadslid, fractievoorzitter)
Foto van Reem Bakker Reem Bakker (raadslid) vanaf 27-03-2014
Foto van Danielle van den Berg-Kuijf Danielle van den Berg-Kuijf (raadslid) tot 27-03-2014
Foto van Ruud Mees Ruud Mees (raadslid) tot 27-03-2014
Foto van Frank Tuit Frank Tuit (raadslid) tot 27-03-2014
Foto van Roeland Winter Roeland Winter (raadslid) tot 27-03-2014
Foto van Judith Godschalx-Dekker Judith Godschalx-Dekker (commissielid / fractieassistent) tot 27-03-2014
Foto van Reinier Kunst Reinier Kunst (commissielid / fractieassistent)
 

Inwonersbelangen

Fractie informatie

Logo van Inwonersbelangen
Aantal zetels op 31-12-2014
4

Leden

Foto van Hendrie van Assem Hendrie van Assem (raadslid, fractievoorzitter, plaatsvervangend raadsvoorzitter en nestor gemeenteraad) vanaf 27-03-2014
Foto van Johan Arentshorst Johan Arentshorst (raadslid) vanaf 27-03-2014
Foto van Theo Peters Theo Peters (raadslid) vanaf 27-03-2014
Foto van Jan-Hubert van Rensen Jan-Hubert van Rensen (raadslid) vanaf 27-03-2014
Foto van Elibert van Deutekom Elibert van Deutekom (commissielid / fractieassistent) vanaf 24-04-2014
Foto van Jacques Sistermans Jacques Sistermans (commissielid / fractieassistent) vanaf 24-04-2014
Foto van Kees Weerelts Kees Weerelts (commissielid / fractieassistent) vanaf 24-04-2014