Reem Bakker

Naam: Reem Bakker

raadslid, fractievoorzitter, Woerden&Democratie
raadslid, fractievoorzitter Actief sinds 24 sep. 2020 Bekijk pagina

Algemeen

Nevenfuncties

  • Eigen praktijk voor chiropractie (bezoldigd)
  • Voorzitter Woerden&Democratie (onbezoldigd)

 

 

Functie historie

Heden

  • Actief sinds 24 sep. 2020 raadslid, fractievoorzitter, Woerden&Democratie

2020

  • 31 mei 2018 - 24 sep. 2020 raadslid, Fractie Bakker

2018

  • 29 mrt. 2018 - 31 mei 2018 raadslid, fractievoorzitter, VVD
  • 27 mrt. 2014 - 28 mrt. 2018 raadslid, VVD
Ophalen gegevens

Activiteiten

Ophalen gegevens

Sprekersfragmenten

Deze medewerker heeft nog geen sprekersfragmenten

Ophalen gegevens