Raad

CDA

Fractie informatie

Logo van CDA
Huidig aantal zetels
7

Leden

Foto van Job van Meijeren Job van Meijeren (raadslid, fractievoorzitter) vanaf 04-06-2018
Foto van Rumo van Aalst Rumo van Aalst (raadslid) vanaf 12-06-2018
Foto van John Boere John Boere (raadslid) vanaf 29-03-2018
Foto van Arjen Draisma Arjen Draisma (raadslid)
Foto van Marco Hollemans Marco Hollemans (raadslid)
Foto van Vera Streng Vera Streng (raadslid)
Foto van Henny Ekelschot Henny Ekelschot (commissielid / fractieassistent) vanaf 28-06-2018
Foto van Albin van der Tol Albin van der Tol (commissielid / fractieassistent)
 

Lijst van der Does

Fractie informatie

Logo van Lijst van der Does
Huidig aantal zetels
5

Leden

Foto van Jaap van der Does Jaap van der Does (raadslid, fractievoorzitter)
Foto van Lia Arentshorst Lia Arentshorst (raadslid) vanaf 29-03-2018
Foto van Heidi den Hartigh Heidi den Hartigh (raadslid) vanaf 12-06-2018
Foto van Chris van Iersel Chris van Iersel (raadslid)
Foto van Lenie van Leeuwen-Van der Horst Lenie van Leeuwen-Van der Horst (raadslid) vanaf 29-03-2018
 

Progressief Woerden

Fractie informatie

Logo van Progressief Woerden
Huidig aantal zetels
4

Leden

Foto van Marieke van Noort Marieke van Noort (raadslid, fractievoorzitter)
Foto van Marguerite Boersma-Witsenburg Marguerite Boersma-Witsenburg (raadslid) vanaf 29-03-2018
Foto van Coby Franken Coby Franken (raadslid) vanaf 29-03-2018
Foto van Jelmer Vierstra Jelmer Vierstra (raadslid)
Foto van Jelle IJpma Jelle IJpma (commissielid / fractieassistent) vanaf 17-05-2018
 

ChristenUnie-SGP

Fractie informatie

Logo van ChristenUnie-SGP
Huidig aantal zetels
3

Leden

Foto van Simon Brouwer Simon Brouwer (raadslid, fractievoorzitter)
Foto van Lia Noorthoek Lia Noorthoek (raadslid) vanaf 29-03-2018
Foto van Daphne van der Wind-Hoogeveen Daphne van der Wind-Hoogeveen (raadslid) vanaf 29-03-2018
Foto van Hugo Bulk Hugo Bulk (commissielid / fractieassistent)
Foto van Eric de Jonge Eric de Jonge (commissielid / fractieassistent)
Foto van Harm van der Wilt Harm van der Wilt (commissielid / fractieassistent) vanaf 19-04-2018
 

STERK Woerden

Fractie informatie

Logo van STERK Woerden
Huidig aantal zetels
3

Leden

Foto van Wout den Boer Wout den Boer (raadslid, fractievoorzitter)
Foto van Monique Verheyen-von Bose Monique Verheyen-von Bose (raadslid) vanaf 29-03-2018
Foto van Rianne Vrolijk Rianne Vrolijk (raadslid) vanaf 29-03-2018
Foto van Henk Hammelburg Henk Hammelburg (commissielid / fractieassistent)
Foto van Gert Jan Sluijs Gert Jan Sluijs (commissielid / fractieassistent) vanaf 19-04-2018
 

D66

Fractie informatie

Logo van D66
Huidig aantal zetels
3

Leden

Foto van Saskia van Megen Saskia van Megen (raadslid, fractievoorzitter) vanaf 29-03-2018
Foto van Tom Boersma Tom Boersma (raadslid)
Foto van Birgitte van Hoesel Birgitte van Hoesel (raadslid) vanaf 29-03-2018
Foto van Johan Tamse Johan Tamse (commissielid / fractieassistent)
Foto van Chris Tils Chris Tils (commissielid / fractieassistent) vanaf 19-04-2018
 

VVD

Fractie informatie

Logo van VVD
Huidig aantal zetels
3

Leden

Foto van Florian van Hout Florian van Hout (raadslid, fractievoorzitter) vanaf 01-06-2018
Foto van Florian Bos Florian Bos (raadslid) vanaf 29-03-2018
Foto van Simone Onrust Simone Onrust (raadslid) vanaf 29-03-2018
 

Inwonersbelangen

Fractie informatie

Logo van Inwonersbelangen
Huidig aantal zetels
1

Leden

Foto van Hendrie van Assem Hendrie van Assem (raadslid, fractievoorzitter)
Foto van Jan-Hubert van Rensen Jan-Hubert van Rensen (commissielid / fractieassistent) vanaf 19-04-2018
Foto van Jacques Sistermans Jacques Sistermans (commissielid / fractieassistent)
 

Fractie Bakker

Fractie informatie

Logo van Fractie Bakker
Huidig aantal zetels
1

Leden

Foto van Reem Bakker Reem Bakker (raadslid, fractievoorzitter) vanaf 01-06-2018
 

SP

Fractie informatie

Logo van SP
Huidig aantal zetels
1

Leden

Foto van Wilma de Mooij Wilma de Mooij (raadslid, fractievoorzitter) vanaf 29-03-2018
Foto van Irene Brits Irene Brits (commissielid / fractieassistent) vanaf 19-04-2018
Foto van Edo de Roo Edo de Roo (commissielid / fractieassistent) vanaf 19-04-2018
Foto van Marjan Vogel Marjan Vogel (commissielid / fractieassistent) vanaf 19-04-2018