Lenie van Leeuwen-Van der Horst

Naam: Lenie van Leeuwen-Van der Horst

raadslid, fractievoorzitter, LijstvanderDoes
raadslid, fractievoorzitter Actief sinds 31 dec. 2020 Bekijk pagina

Algemeen

Functie historie

Heden

  • Actief sinds 31 dec. 2020 raadslid, fractievoorzitter, LijstvanderDoes

2020

  • 29 mrt. 2018 - 31 dec. 2020 raadslid, LijstvanderDoes

2018

  • 28 sep. 2017 - 28 mrt. 2018 commissielid / fractieassistent, LijstvanderDoes
Ophalen gegevens

Activiteiten

Ophalen gegevens

Sprekersfragmenten

Deze medewerker heeft nog geen sprekersfragmenten

Ophalen gegevens