Raad

CDA

Fractie informatie

Logo van CDA
Aantal zetels op 31-12-2018
7

Leden

Foto van Job van Meijeren Job van Meijeren (raadslid, fractievoorzitter) vanaf 04-06-2018
Foto van Arjan Noorthoek Arjan Noorthoek (raadslid, fractievoorzitter) tot 07-06-2018
Foto van Rumo van Aalst Rumo van Aalst (raadslid) vanaf 12-06-2018
Foto van John Boere John Boere (raadslid) vanaf 29-03-2018
Foto van Arjen Draisma Arjen Draisma (raadslid)
Foto van Henny Ekelschot Henny Ekelschot (raadslid) tot 28-03-2018
Foto van Marco Hollemans Marco Hollemans (raadslid)
Foto van Job van Meijeren Job van Meijeren (raadslid) tot 03-06-2018
Foto van Vera Streng Vera Streng (raadslid)
Foto van Rumo van Aalst Rumo van Aalst (commissielid / fractieassistent) vanaf 19-04-2018tot 11-06-2018
Foto van John Boere John Boere (commissielid / fractieassistent) tot 28-03-2018
Foto van Henny Ekelschot Henny Ekelschot (commissielid / fractieassistent) vanaf 28-06-2018
Foto van Rene Hofma Rene Hofma (commissielid / fractieassistent) tot 28-03-2018
Foto van Albin van der Tol Albin van der Tol (commissielid / fractieassistent)
 

Lijst van der Does

Fractie informatie

Logo van Lijst van der Does
Aantal zetels op 31-12-2018
5

Leden

Foto van Jaap van der Does Jaap van der Does (raadslid, fractievoorzitter)
Foto van Lia Arentshorst Lia Arentshorst (raadslid) vanaf 29-03-2018
Foto van Arthur Bolderdijk Arthur Bolderdijk (raadslid) vanaf 29-03-2018tot 07-06-2018
Foto van Heidi den Hartigh Heidi den Hartigh (raadslid) vanaf 12-06-2018tot 20-09-2018
Foto van Chris van Iersel Chris van Iersel (raadslid)
Foto van Monique Kingma Monique Kingma (raadslid) tot 28-03-2018
Foto van Lenie van Leeuwen-Van der Horst Lenie van Leeuwen-Van der Horst (raadslid) vanaf 29-03-2018
Foto van Adrie van Meurs Adrie van Meurs (raadslid) vanaf 20-09-2018
Foto van Arthur Bolderdijk Arthur Bolderdijk (commissielid / fractieassistent) tot 28-03-2018
Foto van Heidi den Hartigh Heidi den Hartigh (commissielid / fractieassistent) tot 11-06-2018
Foto van Lenie van Leeuwen-Van der Horst Lenie van Leeuwen-Van der Horst (commissielid / fractieassistent) tot 28-03-2018
Foto van Janet Visser Janet Visser (commissielid / fractieassistent) vanaf 04-10-2018
 

Progressief Woerden

Fractie informatie

Logo van Progressief Woerden
Aantal zetels op 31-12-2018
4

Leden

Foto van Marieke van Noort Marieke van Noort (raadslid, fractievoorzitter)
Foto van Marguerite Boersma-Witsenburg Marguerite Boersma-Witsenburg (raadslid) vanaf 29-03-2018
Foto van Coby Franken Coby Franken (raadslid) vanaf 29-03-2018
Foto van Jelle IJpma Jelle IJpma (raadslid) tot 28-03-2018
Foto van Loukmane Issarti Loukmane Issarti (raadslid) tot 28-03-2018
Foto van Jelmer Vierstra Jelmer Vierstra (raadslid)
Foto van Anne Berkheij Anne Berkheij (commissielid / fractieassistent) tot 07-06-2018
Foto van Guus van Bork Guus van Bork (commissielid / fractieassistent) tot 28-03-2018
Foto van Coby Franken Coby Franken (commissielid / fractieassistent) tot 28-03-2018
Foto van Jelle IJpma Jelle IJpma (commissielid / fractieassistent) vanaf 17-05-2018
Foto van Laura van der Zande Laura van der Zande (commissielid / fractieassistent) vanaf 08-11-2018
 

ChristenUnie-SGP

Fractie informatie

Logo van ChristenUnie-SGP
Aantal zetels op 31-12-2018
3

Leden

Foto van Simon Brouwer Simon Brouwer (raadslid, fractievoorzitter)
Foto van Henk van Dam Henk van Dam (raadslid) tot 28-03-2018
Foto van Henk van der Griendt Henk van der Griendt (raadslid) tot 28-03-2018
Foto van Lia Noorthoek Lia Noorthoek (raadslid) vanaf 29-03-2018
Foto van Daphne van der Wind-Hoogeveen Daphne van der Wind-Hoogeveen (raadslid) vanaf 29-03-2018
Foto van Hugo Bulk Hugo Bulk (commissielid / fractieassistent) tot 30-09-2018
Foto van Eric de Jonge Eric de Jonge (commissielid / fractieassistent)
Foto van Harm van der Wilt Harm van der Wilt (commissielid / fractieassistent) vanaf 19-04-2018
Foto van Daphne van der Wind-Hoogeveen Daphne van der Wind-Hoogeveen (commissielid / fractieassistent) tot 28-03-2018
 

STERK Woerden

Fractie informatie

Logo van STERK Woerden
Aantal zetels op 31-12-2018
3

Leden

Foto van Wout den Boer Wout den Boer (raadslid, fractievoorzitter)
Foto van Elias Bom Elias Bom (raadslid, fractievoorzitter) tot 28-03-2018
Foto van Monique Verheyen-von Bose Monique Verheyen-von Bose (raadslid) vanaf 29-03-2018
Foto van Rianne Vrolijk Rianne Vrolijk (raadslid) vanaf 29-03-2018
Foto van Henk Hammelburg Henk Hammelburg (commissielid / fractieassistent) tot 31-12-2018
Foto van Gert Jan Sluijs Gert Jan Sluijs (commissielid / fractieassistent) vanaf 19-04-2018
Foto van Monique Verheyen-von Bose Monique Verheyen-von Bose (commissielid / fractieassistent) tot 28-03-2018
Foto van Rianne Vrolijk Rianne Vrolijk (commissielid / fractieassistent) tot 28-03-2018
 

D66

Fractie informatie

Logo van D66
Aantal zetels op 31-12-2018
3

Leden

Foto van George Becht George Becht (raadslid, fractievoorzitter) tot 28-03-2018
Foto van Saskia van Megen Saskia van Megen (raadslid, fractievoorzitter) vanaf 29-03-2018
Foto van Tom Boersma Tom Boersma (raadslid)
Foto van Geert Jan Eissens Geert Jan Eissens (raadslid) tot 28-03-2018
Foto van Birgitte van Hoesel Birgitte van Hoesel (raadslid) vanaf 29-03-2018
Foto van Saskia van Megen Saskia van Megen (raadslid) tot 28-03-2018
Foto van Ruud Niewold Ruud Niewold (raadslid) tot 28-03-2018
Foto van Jacko de Kort Jacko de Kort (commissielid / fractieassistent) tot 28-03-2018
Foto van Johan Tamse Johan Tamse (commissielid / fractieassistent)
Foto van Chris Tils Chris Tils (commissielid / fractieassistent) vanaf 19-04-2018
Foto van Edward Tuheteru Edward Tuheteru (commissielid / fractieassistent) tot 28-03-2018
 

VVD

Fractie informatie

Logo van VVD
Aantal zetels op 31-12-2018
3

Leden

Foto van Reem Bakker Reem Bakker (raadslid, fractievoorzitter) vanaf 29-03-2018tot 31-05-2018
Foto van Stefan van Hameren Stefan van Hameren (raadslid, fractievoorzitter) tot 28-03-2018
Foto van Florian van Hout Florian van Hout (raadslid, fractievoorzitter) vanaf 01-06-2018
Foto van Reem Bakker Reem Bakker (raadslid) tot 28-03-2018
Foto van Ingrid Berkhof-De Vos Ingrid Berkhof-De Vos (raadslid) tot 28-03-2018
Foto van Florian Bos Florian Bos (raadslid) vanaf 29-03-2018
Foto van Florian van Hout Florian van Hout (raadslid) vanaf 29-03-2018tot 01-06-2018
Foto van Simone Onrust Simone Onrust (raadslid) vanaf 29-03-2018
Foto van Florian Bos Florian Bos (commissielid / fractieassistent) tot 28-03-2018
Foto van Simone Onrust Simone Onrust (commissielid / fractieassistent) tot 28-03-2018
 

Inwonersbelangen

Fractie informatie

Logo van Inwonersbelangen
Aantal zetels op 31-12-2018
1

Leden

Foto van Hendrie van Assem Hendrie van Assem (raadslid, fractievoorzitter, plaatsvervangend raadsvoorzitter en nestor gemeenteraad)
Foto van Johan Arentshorst Johan Arentshorst (raadslid) tot 28-03-2018
Foto van Theo Peters Theo Peters (raadslid) tot 28-03-2018
Foto van Jan-Hubert van Rensen Jan-Hubert van Rensen (raadslid) tot 28-03-2018
Foto van Egbert Egberts Egbert Egberts (commissielid / fractieassistent) tot 28-06-2018
Foto van Jan-Hubert van Rensen Jan-Hubert van Rensen (commissielid / fractieassistent) vanaf 19-04-2018
Foto van Jacques Sistermans Jacques Sistermans (commissielid / fractieassistent)
 

Fractie Bakker

Fractie informatie

Logo van Fractie Bakker
Aantal zetels op 31-12-2018
1

Leden

Foto van Reem Bakker Reem Bakker (raadslid, fractievoorzitter) vanaf 01-06-2018
 

SP

Fractie informatie

Logo van SP
Aantal zetels op 31-12-2018
1

Leden

Foto van Wilma de Mooij Wilma de Mooij (raadslid, fractievoorzitter) vanaf 29-03-2018
Foto van Irene Brits Irene Brits (commissielid / fractieassistent) vanaf 19-04-2018
Foto van Edo de Roo Edo de Roo (commissielid / fractieassistent) vanaf 19-04-2018
Foto van Marjan Vogel Marjan Vogel (commissielid / fractieassistent) vanaf 19-04-2018