Pagina afdrukken

Hieronder bevindt zich een afdrukvoorbeeld van de door u gekozen pagina.

Raad

CDA

Fractie informatie

Logo van CDA
Aantal zetels op 31-12-2017
7

Leden

Foto van Arjan Noorthoek Arjan Noorthoek (raadslid, fractievoorzitter)
Foto van Arjen Draisma Arjen Draisma (raadslid)
Foto van Henny Ekelschot Henny Ekelschot (raadslid)
Foto van Marco Hollemans Marco Hollemans (raadslid)
Foto van Job van Meijeren Job van Meijeren (raadslid)
Foto van Vera Streng Vera Streng (raadslid)
Foto van John Boere John Boere (commissielid / fractieassistent)
Foto van Rene Hofma Rene Hofma (commissielid / fractieassistent)
Foto van Albin van der Tol Albin van der Tol (commissielid / fractieassistent) vanaf 30-03-2017
 

Lijst van der Does

Fractie informatie

Logo van Lijst van der Does
Aantal zetels op 31-12-2017
3

Leden

Foto van Jaap van der Does Jaap van der Does (raadslid, fractievoorzitter)
Foto van Chris van Iersel Chris van Iersel (raadslid)
Foto van Monique Kingma Monique Kingma (raadslid)
Foto van Arthur Bolderdijk Arthur Bolderdijk (commissielid / fractieassistent)
Foto van Heidi den Hartigh Heidi den Hartigh (commissielid / fractieassistent) vanaf 30-11-2017
Foto van Lenie van Leeuwen-Van der Horst Lenie van Leeuwen-Van der Horst (commissielid / fractieassistent) vanaf 28-09-2017
Foto van Christel Postma-Van Iersel Christel Postma-Van Iersel (commissielid / fractieassistent) tot 02-11-2017
 

Progressief Woerden

Fractie informatie

Logo van Progressief Woerden
Aantal zetels op 31-12-2017
4

Leden

Foto van Marieke van Noort Marieke van Noort (raadslid, fractievoorzitter)
Foto van Jelle IJpma Jelle IJpma (raadslid)
Foto van Loukmane Issarti Loukmane Issarti (raadslid)
Foto van Jelmer Vierstra Jelmer Vierstra (raadslid)
Foto van Anne Berkheij Anne Berkheij (commissielid / fractieassistent) vanaf 28-09-2017
Foto van Guus van Bork Guus van Bork (commissielid / fractieassistent) vanaf 02-11-2017
Foto van Coby Franken Coby Franken (commissielid / fractieassistent)
Foto van Alian de Jong Alian de Jong (commissielid / fractieassistent) tot 07-09-2017
Foto van Gerard van der Lit Gerard van der Lit (commissielid / fractieassistent) tot 31-08-2017
 

ChristenUnie-SGP

Fractie informatie

Logo van ChristenUnie-SGP
Aantal zetels op 31-12-2017
3

Leden

Foto van Simon Brouwer Simon Brouwer (raadslid, fractievoorzitter)
Foto van Henk van Dam Henk van Dam (raadslid)
Foto van Hugo Bulk Hugo Bulk (commissielid / fractieassistent)
Foto van Eric de Jonge Eric de Jonge (commissielid / fractieassistent)
Foto van Daphne van der Wind-Hoogeveen Daphne van der Wind-Hoogeveen (commissielid / fractieassistent)
 

STERK Woerden

Fractie informatie

Logo van STERK Woerden
Aantal zetels op 31-12-2017
2

Leden

Foto van Wout den Boer Wout den Boer (raadslid, fractievoorzitter) vanaf 01-12-2017
Foto van Elias Bom Elias Bom (raadslid, fractievoorzitter)
Foto van Wout den Boer Wout den Boer (raadslid) tot 30-11-2017
Foto van Henk Hammelburg Henk Hammelburg (commissielid / fractieassistent) vanaf 23-02-2017
Foto van Lotte Ruyten Lotte Ruyten (commissielid / fractieassistent) vanaf 23-02-2017tot 02-10-2017
Foto van Monique Verheyen-von Bose Monique Verheyen-von Bose (commissielid / fractieassistent) vanaf 02-11-2017
Foto van Rianne Vrolijk Rianne Vrolijk (commissielid / fractieassistent)
 

D66

Fractie informatie

Logo van D66
Aantal zetels op 31-12-2017
5

Leden

Foto van George Becht George Becht (raadslid, fractievoorzitter)
Foto van Heerd Jan Hoogeveen Heerd Jan Hoogeveen (raadslid, fractievoorzitter) tot 24-05-2017
Foto van Saskia van Altena Saskia van Altena (raadslid)
Foto van Tom Boersma Tom Boersma (raadslid)
Foto van Geert Jan Eissens Geert Jan Eissens (raadslid)
Foto van Ruud Niewold Ruud Niewold (raadslid)
Foto van Thijs van den End Thijs van den End (commissielid / fractieassistent) tot 02-11-2017
Foto van Jacko de Kort Jacko de Kort (commissielid / fractieassistent)
Foto van Johan Tamse Johan Tamse (commissielid / fractieassistent) vanaf 02-11-2017
Foto van Edward Tuheteru Edward Tuheteru (commissielid / fractieassistent) vanaf 30-11-2017
 

VVD

Fractie informatie

Logo van VVD
Aantal zetels op 31-12-2017
3

Leden

Foto van Stefan van Hameren Stefan van Hameren (raadslid, fractievoorzitter)
Foto van Reem Bakker Reem Bakker (raadslid)
Foto van Florian Bos Florian Bos (commissielid / fractieassistent)
Foto van Reinier Kunst Reinier Kunst (commissielid / fractieassistent) tot 04-09-2017
Foto van Simone Onrust Simone Onrust (commissielid / fractieassistent) vanaf 28-09-2017
 

Inwonersbelangen

Fractie informatie

Logo van Inwonersbelangen
Aantal zetels op 31-12-2017
4

Leden

Foto van Hendrie van Assem Hendrie van Assem (raadslid, fractievoorzitter, plaatsvervangend raadsvoorzitter en nestor gemeenteraad)
Foto van Johan Arentshorst Johan Arentshorst (raadslid)
Foto van Theo Peters Theo Peters (raadslid)
Foto van Elibert van Deutekom Elibert van Deutekom (commissielid / fractieassistent) tot 29-03-2017
Foto van Egbert Egberts Egbert Egberts (commissielid / fractieassistent) vanaf 20-12-2017
Foto van Jacques Sistermans Jacques Sistermans (commissielid / fractieassistent)
Foto van Kees Weerelts Kees Weerelts (commissielid / fractieassistent) tot 24-11-2017
 

Rekenkamercommissie

Orgaan informatie

Logo van Rekenkamercommissie

Leden

Foto van Wiebe Blok Wiebe Blok (commissielid / fractieassistent)
Foto van Steven Dijk Steven Dijk (commissielid / fractieassistent)
Foto van Yermo Wever Yermo Wever (commissielid / fractieassistent)