Pagina afdrukken

Hieronder bevindt zich een afdrukvoorbeeld van de door u gekozen pagina.

Raad

CDA

Fractie informatie

Logo van CDA
Aantal zetels op 31-12-2013
7

Leden

Foto van Ko Droogers Ko Droogers (raadslid)
Foto van Henny Ekelschot Henny Ekelschot (raadslid)
Foto van Cok Hoogerbrugge Cok Hoogerbrugge (raadslid)
Foto van Bernard de Jong Bernard de Jong (raadslid)
Foto van Jos van Riet Jos van Riet (raadslid)
Foto van Vera Streng Vera Streng (raadslid)
Foto van Jolanda Verdoold-Vroedsteijn Jolanda Verdoold-Vroedsteijn (commissielid / fractieassistent)
 

Lijst van der Does

Fractie informatie

Logo van Lijst van der Does
Aantal zetels op 31-12-2013
1

Leden

Foto van Jaap van der Does Jaap van der Does (raadslid, fractievoorzitter)
Foto van Marc Rijnders Marc Rijnders (commissielid / fractieassistent) vanaf 26-09-2013
 

Progressief Woerden

Fractie informatie

Logo van Progressief Woerden
Aantal zetels op 31-12-2013
4

Leden

Foto van Rachid Abarkane Rachid Abarkane (raadslid)
Foto van Wim van Geelen Wim van Geelen (raadslid)
Foto van Rinus Tersteeg Rinus Tersteeg (raadslid)
Foto van Ron Verbeij Ron Verbeij (raadslid)
Foto van Frans Gottmer Frans Gottmer (commissielid / fractieassistent)
Foto van Gerard Kraaijkamp Gerard Kraaijkamp (commissielid / fractieassistent) tot 13-08-2013
 

ChristenUnie-SGP

Fractie informatie

Logo van ChristenUnie-SGP
Aantal zetels op 31-12-2013
3

Leden

Foto van Simon Brouwer Simon Brouwer (raadslid, fractievoorzitter)
Foto van Henk van Dam Henk van Dam (raadslid)
Foto van Leon de Wit Leon de Wit (raadslid)
Foto van Eric de Jonge Eric de Jonge (commissielid / fractieassistent)
Foto van Lieke van Rootselaar Lieke van Rootselaar (commissielid / fractieassistent)
Foto van Marjoke Verschelling-Hartog Marjoke Verschelling-Hartog (commissielid / fractieassistent)
 

STERK Woerden

Fractie informatie

Logo van STERK Woerden
Aantal zetels op 31-12-2013
3

Leden

Foto van Elias Bom Elias Bom (raadslid, fractievoorzitter) vanaf 29-08-2013
Foto van Ane van Ekeren Ane van Ekeren (raadslid) vanaf 29-08-2013
Foto van Gerard Olthof Gerard Olthof (raadslid) vanaf 29-08-2013
Foto van Annette Ambagtsheer-Bannink Annette Ambagtsheer-Bannink (commissielid / fractieassistent) vanaf 29-08-2013
Foto van Janet Buerman Janet Buerman (commissielid / fractieassistent) vanaf 29-08-2013
Foto van Frits Huls Frits Huls (commissielid / fractieassistent) vanaf 29-08-2013
Foto van José Kuipers-Pelzer José Kuipers-Pelzer (commissielid / fractieassistent) vanaf 29-08-2013
 

D66

Fractie informatie

Logo van D66
Aantal zetels op 31-12-2013
4

Leden

Foto van George Becht George Becht (raadslid, fractievoorzitter)
Foto van Heerd Jan Hoogeveen Heerd Jan Hoogeveen (raadslid, fractievoorzitter)
Foto van Geert Jan Eissens Geert Jan Eissens (raadslid)
Foto van Alicja Verhagen Alicja Verhagen (commissielid / fractieassistent)
 

VVD

Fractie informatie

Logo van VVD
Aantal zetels op 31-12-2013
6

Leden

Foto van Stefan van Hameren Stefan van Hameren (raadslid, fractievoorzitter)
Foto van Ruud Mees Ruud Mees (raadslid)
Foto van Frank Tuit Frank Tuit (raadslid)
Foto van Roeland Winter Roeland Winter (raadslid)
Foto van Judith Godschalx-Dekker Judith Godschalx-Dekker (commissielid / fractieassistent) vanaf 19-12-2013
Foto van Reinier Kunst Reinier Kunst (commissielid / fractieassistent)
 

Inwonersbelangen

Fractie informatie

Logo van Inwonersbelangen

Leden

Foto van Jacques Schaap Jacques Schaap (commissielid / fractieassistent) tot 01-09-2013